0
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 |
Män | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P15 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Charlie Jullien Persson Charlie Jullien Persson 10, Träff 8.12 | 10 | SOK Träff | 8.12 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lukas Einarsson Lukas Einarsson 10, Linköpings GIF 8.12 | 10 | Linköpings GIF | 8.12 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Edvin Unosson Edvin Unosson 10, KFUM Örebro 8.23 | 10 | KFUM Örebro | 8.23 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emil Sjöholm Emil Sjöholm 10, KFUM Örebro 8.29 | 10 | KFUM Örebro | 8.29 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Erik Uddegård Erik Uddegård 10, IF Göta 8.40 | 10 | IF Göta Karlstad | 8.40 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Arvid Kvarnback Arvid Kvarnback 09, Leksands FIK 8.50 | 09 | Leksands FIK | 8.50 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Karl Vinblad Karl Vinblad 10, KFUM Örebro 8.50 | 10 | KFUM Örebro | 8.50 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Noel Seger Noel Seger 10, Glanshammar 8.50 | 10 | Glanshammars IF | 8.50 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Charlie Jullien Persson Charlie Jullien Persson 10, Träff 8.06 | 10 | SOK Träff | 8.06 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emil Sjöholm Emil Sjöholm 10, KFUM Örebro 8.27 | 10 | KFUM Örebro | 8.27 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Karl Vinblad Karl Vinblad 10, KFUM Örebro 8.47 | 10 | KFUM Örebro | 8.47 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Arvid Kvarnback Arvid Kvarnback 09, Leksands FIK 8.50 | 09 | Leksands FIK | 8.50 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Edwin Wallgren Edwin Wallgren 09, Åsbro 9.43 | 09 | Åsbro GoIF | 9.43 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Vilgot Tränk Vilgot Tränk 10, KFUM Örebro 9.89 | 10 | KFUM Örebro | 9.89 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lukas Einarsson Lukas Einarsson 10, Linköpings GIF 8.08 | 10 | Linköpings GIF | 8.08 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Edvin Unosson Edvin Unosson 10, KFUM Örebro 8.25 | 10 | KFUM Örebro | 8.25 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Erik Uddegård Erik Uddegård 10, IF Göta 8.38 | 10 | IF Göta Karlstad | 8.38 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Noel Seger Noel Seger 10, Glanshammar 8.54 | 10 | Glanshammars IF | 8.54 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Oliver Månsson Oliver Månsson 10, Ludvika 9.01 | 10 | Ludvika FFI | 9.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Hugo Klingenholt Hugo Klingenholt 10, KFUM Örebro 9.23 | 10 | KFUM Örebro | 9.23 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Anton Martinsson Anton Martinsson 10, Träff 9.82 | 10 | SOK Träff | 9.82 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emil Sjöholm Emil Sjöholm 10, KFUM Örebro 26.15 | 10 | KFUM Örebro | 26.15 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lukas Einarsson Lukas Einarsson 10, Linköpings GIF 26.15 | 10 | Linköpings GIF | 26.15 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Charlie Jullien Persson Charlie Jullien Persson 10, Träff 27.38 | 10 | SOK Träff | 27.38 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Edvin Unosson Edvin Unosson 10, KFUM Örebro 26.99 | 10 | KFUM Örebro | 26.99 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Edwin Wallgren Edwin Wallgren 09, Åsbro 31.78 | 09 | Åsbro GoIF | 31.78 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 1000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ivar Janson Ivar Janson 10, Hammarby 2:50.23 | 10 | Hammarby IF | 2:50.23 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Casper Enarsson Casper Enarsson 10, Westmannia 2:57.76 | 10 | IK Westmannia | 2:57.76 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Erik Uddegård Erik Uddegård 10, IF Göta 3:06.61 | 10 | IF Göta Karlstad | 3:06.61 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Olle Skoog Karlsson Olle Skoog Karlsson 10, Finspång 3:06.70 | 10 | Finspångs AIK | 3:06.70 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ted Bekkewold Karlström Ted Bekkewold Karlström 10, Hässelby 3:15.42 | 10 | Hässelby SK | 3:15.42 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Oliver Månsson Oliver Månsson 10, Ludvika 3:18.75 | 10 | Ludvika FFI | 3:18.75 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vilgot Tränk Vilgot Tränk 10, KFUM Örebro 1.37 | 10 | KFUM Örebro | 1.37 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Charlie Jullien Persson Charlie Jullien Persson 10, Träff 4.95 | 10 | SOK Träff | 4.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Noel Seger Noel Seger 10, Glanshammar 4.81 | 10 | Glanshammars IF | 4.81 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Edvin Unosson Edvin Unosson 10, KFUM Örebro 4.65 | 10 | KFUM Örebro | 4.65 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Gustav Lindström Gustav Lindström 10, KFUM Örebro 4.27 | 10 | KFUM Örebro | 4.27 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Edwin Wallgren Edwin Wallgren 09, Åsbro 4.24 | 09 | Åsbro GoIF | 4.24 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Oscar Arvidsson Oscar Arvidsson 10, KFUM Örebro 3.99 | 10 | KFUM Örebro | 3.99 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Anton Martinsson Anton Martinsson 10, Träff 3.71 | 10 | SOK Träff | 3.71 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Emil Sjöholm Emil Sjöholm 10, KFUM Örebro NM | 10 | KFUM Örebro | NM | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 Kula (4.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Charlie Jullien Persson Charlie Jullien Persson 10, Träff 10.02 | 10 | SOK Träff | 10.02 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jonas Longrée Jonas Longrée 10, IF Göta 8.07 | 10 | IF Göta Karlstad | 8.07 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nils Ekvall Nils Ekvall 11, KFUM Örebro 8.87 | 11 | KFUM Örebro | 8.87 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Adam Nylund Adam Nylund 11, Enköping 9.14 | 11 | Enköpings AI | 9.14 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Michal Kulik Michal Kulik 11, Götlunda 9.14 | 11 | Götlunda IF | 9.14 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Oliver Dimming Oliver Dimming 11, IF Göta 9.31 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.31 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Gustav Östlund Gustav Östlund 11, KFUM Örebro 9.37 | 11 | KFUM Örebro | 9.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Vincent Bäckrud Vincent Bäckrud 11, KFUM Örebro 9.43 | 11 | KFUM Örebro | 9.43 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Albin Thorell Albin Thorell 11, KFUM Örebro 9.62 | 11 | KFUM Örebro | 9.62 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Filip Gillberg Filip Gillberg 11, KFUM Örebro 9.81 | 11 | KFUM Örebro | 9.81 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nils Ekvall Nils Ekvall 11, KFUM Örebro 8.77 | 11 | KFUM Örebro | 8.77 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustav Östlund Gustav Östlund 11, KFUM Örebro 9.24 | 11 | KFUM Örebro | 9.24 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Oliver Dimming Oliver Dimming 11, IF Göta 9.38 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.38 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Albin Thorell Albin Thorell 11, KFUM Örebro 9.50 | 11 | KFUM Örebro | 9.50 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Liam Mattiasson Liam Mattiasson 11, Kil 10.03 | 11 | Kils AIK | 10.03 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Michal Kulik Michal Kulik 11, Götlunda 9.10 | 11 | Götlunda IF | 9.10 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Adam Nylund Adam Nylund 11, Enköping 9.19 | 11 | Enköpings AI | 9.19 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Vincent Bäckrud Vincent Bäckrud 11, KFUM Örebro 9.33 | 11 | KFUM Örebro | 9.33 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Filip Gillberg Filip Gillberg 11, KFUM Örebro 9.60 | 11 | KFUM Örebro | 9.60 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bruno Thuvander Bruno Thuvander 11, KFUM Örebro 29.71 | 11 | KFUM Örebro | 29.71 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Michal Kulik Michal Kulik 11, Götlunda 30.33 | 11 | Götlunda IF | 30.33 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Filip Gillberg Filip Gillberg 11, KFUM Örebro 32.23 | 11 | KFUM Örebro | 32.23 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Vincent Bäckrud Vincent Bäckrud 11, KFUM Örebro 32.57 | 11 | KFUM Örebro | 32.57 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 800 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Filip Gillberg Filip Gillberg 11, KFUM Örebro 2:42.18 | 11 | KFUM Örebro | 2:42.18 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Eskil Svenberg Eskil Svenberg 12, KFUM Örebro 2:42.42 | 12 | KFUM Örebro | 2:42.42 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Michal Kulik Michal Kulik 11, Götlunda 2:51.70 | 11 | Götlunda IF | 2:51.70 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Elias Ledenius Elias Ledenius 12, IF Hagen 3:07.65 | 12 | IF Hagen | 3:07.65 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Melvin Björklund Gustafsson Melvin Björklund Gustafsson 12, KFUM Örebro 3:17.34 | 12 | KFUM Örebro | 3:17.34 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nils Ekvall Nils Ekvall 11, KFUM Örebro 1.50 | 11 | KFUM Örebro | 1.50 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Adam Nylund Adam Nylund 11, Enköping 1.37 | 11 | Enköpings AI | 1.37 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Bruno Thuvander Bruno Thuvander 11, KFUM Örebro 1.33 | 11 | KFUM Örebro | 1.33 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Vincent Bäckrud Vincent Bäckrud 11, KFUM Örebro 1.28 | 11 | KFUM Örebro | 1.28 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Albin Thorell Albin Thorell 11, KFUM Örebro 1.63 | 11 | KFUM Örebro | 1.63 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 Längd (zon) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nils Ekvall Nils Ekvall 11, KFUM Örebro 4.70 | 11 | KFUM Örebro | 4.70 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Bruno Thuvander Bruno Thuvander 11, KFUM Örebro 4.46 | 11 | KFUM Örebro | 4.46 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gustav Östlund Gustav Östlund 11, KFUM Örebro 4.21 | 11 | KFUM Örebro | 4.21 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Adam Nylund Adam Nylund 11, Enköping 4.10 | 11 | Enköpings AI | 4.10 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Oliver Dimming Oliver Dimming 11, IF Göta 4.04 | 11 | IF Göta Karlstad | 4.04 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Vincent Bäckrud Vincent Bäckrud 11, KFUM Örebro 4.01 | 11 | KFUM Örebro | 4.01 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Liam Mattiasson Liam Mattiasson 11, Kil 3.51 | 11 | Kils AIK | 3.51 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P13 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nils Ekvall Nils Ekvall 11, KFUM Örebro 9.07 | 11 | KFUM Örebro | 9.07 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Wilhelm der Nederlanden Wilhelm der Nederlanden 11, KFUM Örebro 8.99 | 11 | KFUM Örebro | 8.99 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Liam Mattiasson Liam Mattiasson 11, Kil 7.75 | 11 | Kils AIK | 7.75 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Teodor Kvelland Teodor Kvelland 12, KFUM Örebro 8.43 | 12 | KFUM Örebro | 8.43 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliver Harling Oliver Harling 12, KFUM Örebro 9.24 | 12 | KFUM Örebro | 9.24 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Algot Sundström Algot Sundström 12, KFUM Örebro 9.31 | 12 | KFUM Örebro | 9.31 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Max Lönegård Max Lönegård 12, Linnéa 9.38 | 12 | IF Linnéa | 9.38 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Axel Hardt Axel Hardt 12, Motala 9.59 | 12 | Motala AIF | 9.59 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elliot Ahlström Elliot Ahlström 12, Linköpings GIF 9.76 | 12 | Linköpings GIF | 9.76 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Eskil Svenberg Eskil Svenberg 12, KFUM Örebro 9.84 | 12 | KFUM Örebro | 9.84 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Melvin Björklund Gustafsson Melvin Björklund Gustafsson 12, KFUM Örebro 9.93 | 12 | KFUM Örebro | 9.93 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Oliver Harling Oliver Harling 12, KFUM Örebro 9.22 | 12 | KFUM Örebro | 9.22 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Max Lönegård Max Lönegård 12, Linnéa 9.39 | 12 | IF Linnéa | 9.39 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Eskil Svenberg Eskil Svenberg 12, KFUM Örebro 9.75 | 12 | KFUM Örebro | 9.75 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Melvin Björklund Gustafsson Melvin Björklund Gustafsson 12, KFUM Örebro 9.80 | 12 | KFUM Örebro | 9.80 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Sixten Viking Sixten Viking 12, KFUM Örebro 9.98 | 12 | KFUM Örebro | 9.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Erik Bodelsson Erik Bodelsson 12, Glanshammar 10.76 | 12 | Glanshammars IF | 10.76 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Teodor Kvelland Teodor Kvelland 12, KFUM Örebro 8.70 | 12 | KFUM Örebro | 8.70 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Algot Sundström Algot Sundström 12, KFUM Örebro 9.39 | 12 | KFUM Örebro | 9.39 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axel Hardt Axel Hardt 12, Motala 9.57 | 12 | Motala AIF | 9.57 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Elliot Ahlström Elliot Ahlström 12, Linköpings GIF 9.72 | 12 | Linköpings GIF | 9.72 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Isaac Wilhelmsson Isaac Wilhelmsson 12, KFUM Örebro 10.14 | 12 | KFUM Örebro | 10.14 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elias Ledenius Elias Ledenius 12, IF Hagen 10.82 | 12 | IF Hagen | 10.82 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Teodor Kvelland Teodor Kvelland 12, KFUM Örebro 29.99 | 12 | KFUM Örebro | 29.99 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lucas Halvarsson Lucas Halvarsson 12, KFUM Örebro 30.96 | 12 | KFUM Örebro | 30.96 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Max Lönegård Max Lönegård 12, Linnéa 32.00 | 12 | IF Linnéa | 32.00 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Algot Sundström Algot Sundström 12, KFUM Örebro 32.55 | 12 | KFUM Örebro | 32.55 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Oliver Harling Oliver Harling 12, KFUM Örebro 32.35 | 12 | KFUM Örebro | 32.35 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Axel Hardt Axel Hardt 12, Motala 32.36 | 12 | Motala AIF | 32.36 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sixten Viking Sixten Viking 12, KFUM Örebro 35.32 | 12 | KFUM Örebro | 35.32 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Teodor Kvelland Teodor Kvelland 12, KFUM Örebro 1.53 | 12 | KFUM Örebro | 1.53 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Max Lönegård Max Lönegård 12, Linnéa 1.23 | 12 | IF Linnéa | 1.23 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Elliot Ahlström Elliot Ahlström 12, Linköpings GIF 1.23 | 12 | Linköpings GIF | 1.23 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Axel Hardt Axel Hardt 12, Motala 1.18 | 12 | Motala AIF | 1.18 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Isaac Wilhelmsson Isaac Wilhelmsson 12, KFUM Örebro 1.08 | 12 | KFUM Örebro | 1.08 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Eskil Svenberg Eskil Svenberg 12, KFUM Örebro NH | 12 | KFUM Örebro | NH | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elias Ledenius Elias Ledenius 12, IF Hagen NH | 12 | IF Hagen | NH | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 Längd (zon) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Teodor Kvelland Teodor Kvelland 12, KFUM Örebro 5.05 | 12 | KFUM Örebro | 5.05 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lucas Halvarsson Lucas Halvarsson 12, KFUM Örebro 4.16 | 12 | KFUM Örebro | 4.16 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Max Lönegård Max Lönegård 12, Linnéa 3.95 | 12 | IF Linnéa | 3.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Algot Sundström Algot Sundström 12, KFUM Örebro 3.67 | 12 | KFUM Örebro | 3.67 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Axel Hardt Axel Hardt 12, Motala 3.62 | 12 | Motala AIF | 3.62 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elliot Ahlström Elliot Ahlström 12, Linköpings GIF 3.59 | 12 | Linköpings GIF | 3.59 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Oliver Harling Oliver Harling 12, KFUM Örebro 3.59 | 12 | KFUM Örebro | 3.59 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Isaac Wilhelmsson Isaac Wilhelmsson 12, KFUM Örebro 3.55 | 12 | KFUM Örebro | 3.55 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Sixten Viking Sixten Viking 12, KFUM Örebro 3.51 | 12 | KFUM Örebro | 3.51 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Melvin Björklund Gustafsson Melvin Björklund Gustafsson 12, KFUM Örebro 3.17 | 12 | KFUM Örebro | 3.17 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Erik Bodelsson Erik Bodelsson 12, Glanshammar 2.88 | 12 | Glanshammars IF | 2.88 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P12 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Noah Longrée Noah Longrée 12, IF Göta 7.69 | 12 | IF Göta Karlstad | 7.69 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliver Harling Oliver Harling 12, KFUM Örebro 7.56 | 12 | KFUM Örebro | 7.56 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Elias Ledenius Elias Ledenius 12, IF Hagen 6.71 | 12 | IF Hagen | 6.71 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Isaac Wilhelmsson Isaac Wilhelmsson 12, KFUM Örebro 6.60 | 12 | KFUM Örebro | 6.60 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elliot Ahlström Elliot Ahlström 12, Linköpings GIF 6.27 | 12 | Linköpings GIF | 6.27 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Sixten Viking Sixten Viking 12, KFUM Örebro 5.87 | 12 | KFUM Örebro | 5.87 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Erik Bodelsson Erik Bodelsson 12, Glanshammar 4.01 | 12 | Glanshammars IF | 4.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nellie Hemmingsson Nellie Hemmingsson 10, Motala 8.08 | 10 | Motala AIF | 8.08 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Enya Kojic Enya Kojic 10, KFUM Örebro 8.67 | 10 | KFUM Örebro | 8.67 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Andersson Hanna Andersson 09, IF Hagen 8.72 | 09 | IF Hagen | 8.72 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Maja Sevelin Maja Sevelin 10, Katrineholm 8.76 | 10 | Katrineholms SK | 8.76 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Julia Karlsson Julia Karlsson 10, Säffle 8.97 | 10 | Säffle FIK | 8.97 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Hanna Widegren Hanna Widegren 10, Motala 8.97 | 10 | Motala AIF | 8.97 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Saga Widholm Saga Widholm 10, KFUM Örebro 9.21 | 10 | KFUM Örebro | 9.21 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Nemi Flobrink-Wiik Nemi Flobrink-Wiik 09, Westmannia 9.31 | 09 | IK Westmannia | 9.31 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nellie Hemmingsson Nellie Hemmingsson 10, Motala 8.07 | 10 | Motala AIF | 8.07 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hanna Andersson Hanna Andersson 09, IF Hagen 8.72 | 09 | IF Hagen | 8.72 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Julia Karlsson Julia Karlsson 10, Säffle 8.84 | 10 | Säffle FIK | 8.84 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Nemi Flobrink-Wiik Nemi Flobrink-Wiik 09, Westmannia 9.21 | 09 | IK Westmannia | 9.21 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tuva Petersson Tuva Petersson 10, Stocksäter 9.27 | 10 | Stocksäters IF | 9.27 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Enya Kojic Enya Kojic 10, KFUM Örebro 8.69 | 10 | KFUM Örebro | 8.69 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Maja Sevelin Maja Sevelin 10, Katrineholm 8.71 | 10 | Katrineholms SK | 8.71 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Widegren Hanna Widegren 10, Motala 8.99 | 10 | Motala AIF | 8.99 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Saga Widholm Saga Widholm 10, KFUM Örebro 9.21 | 10 | KFUM Örebro | 9.21 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Maja Martini Maja Martini 10, Motala 9.60 | 10 | Motala AIF | 9.60 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elina Åhser Elina Åhser 10, IF Göta 11.00 | 10 | IF Göta Karlstad | 11.00 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nellie Hemmingsson Nellie Hemmingsson 10, Motala 27.72 | 10 | Motala AIF | 27.72 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hanna Andersson Hanna Andersson 09, IF Hagen 28.77 | 09 | IF Hagen | 28.77 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tove Norrby Tove Norrby 09, Bålsta 29.49 | 09 | F Bålsta IK | 29.49 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Hanna Widegren Hanna Widegren 10, Motala 30.13 | 10 | Motala AIF | 30.13 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Julia Karlsson Julia Karlsson 10, Säffle 29.85 | 10 | Säffle FIK | 29.85 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Tuva Petersson Tuva Petersson 10, Stocksäter 31.49 | 10 | Stocksäters IF | 31.49 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Nemi Flobrink-Wiik Nemi Flobrink-Wiik 09, Westmannia 33.08 | 09 | IK Westmannia | 33.08 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Julia Karlsson Julia Karlsson 10, Säffle 1.45 | 10 | Säffle FIK | 1.45 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Maja Martini Maja Martini 10, Motala 1.41 | 10 | Motala AIF | 1.41 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Maja Sevelin Maja Sevelin 10, Katrineholm 1.37 | 10 | Katrineholms SK | 1.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lovisa Sannö Lovisa Sannö 10, KFUM Örebro 1.37 | 10 | KFUM Örebro | 1.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maja Sevelin Maja Sevelin 10, Katrineholm 2.03 | 10 | Katrineholms SK | 2.03 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nellie Hemmingsson Nellie Hemmingsson 10, Motala 4.94 | 10 | Motala AIF | 4.94 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julia Karlsson Julia Karlsson 10, Säffle 4.89 | 10 | Säffle FIK | 4.89 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Maja Sevelin Maja Sevelin 10, Katrineholm 4.65 | 10 | Katrineholms SK | 4.65 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tove Norrby Tove Norrby 09, Bålsta 4.40 | 09 | F Bålsta IK | 4.40 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Saga Widholm Saga Widholm 10, KFUM Örebro 4.11 | 10 | KFUM Örebro | 4.11 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Leonie Käll Leonie Käll 09, Glanshammar 4.09 | 09 | Glanshammars IF | 4.09 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Hedvig Alexandersson Hedvig Alexandersson 09, Glanshammar 3.98 | 09 | Glanshammars IF | 3.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Nemi Flobrink-Wiik Nemi Flobrink-Wiik 09, Westmannia 3.77 | 09 | IK Westmannia | 3.77 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Tuva Petersson Tuva Petersson 10, Stocksäter 3.74 | 10 | Stocksäters IF | 3.74 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Elina Åhser Elina Åhser 10, IF Göta 3.31 | 10 | IF Göta Karlstad | 3.31 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F15 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Molly Lindén Molly Lindén 10, IF Göta 11.11 | 10 | IF Göta Karlstad | 11.11 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Tove Norrby Tove Norrby 09, Bålsta 9.18 | 09 | F Bålsta IK | 9.18 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tuva Petersson Tuva Petersson 10, Stocksäter 8.98 | 10 | Stocksäters IF | 8.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Moa Ekblad Haarala Moa Ekblad Haarala 10, Westmannia 8.87 | 10 | IK Westmannia | 8.87 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tuva Wistrand Tuva Wistrand 09, Glanshammar 8.28 | 09 | Glanshammars IF | 8.28 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Maja Martini Maja Martini 10, Motala 7.37 | 10 | Motala AIF | 7.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Elina Åhser Elina Åhser 10, IF Göta 6.85 | 10 | IF Göta Karlstad | 6.85 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emi Rees Emi Rees 11, Spårvägen 8.44 | 11 | Spårvägens FK | 8.44 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Linnea Adaobi Hansson Linnea Adaobi Hansson 11, IF Göta 8.45 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.45 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Astrid Tallsäter Astrid Tallsäter 11, IF Göta 8.49 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.49 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Thowa Dahl Thowa Dahl 11, IF Hagen 8.67 | 11 | IF Hagen | 8.67 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Vendela Jonsson Sivén Vendela Jonsson Sivén 11, Stocksäter 8.86 | 11 | Stocksäters IF | 8.86 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Irma Björkman Irma Björkman 11, IF Göta 9.06 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.06 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Hannah Ungerberg Hannah Ungerberg 11, IF Göta 9.18 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.18 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Tilde Högberg Tilde Högberg 11, Motala 9.23 | 11 | Motala AIF | 9.23 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emi Rees Emi Rees 11, Spårvägen 8.47 | 11 | Spårvägens FK | 8.47 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Thowa Dahl Thowa Dahl 11, IF Hagen 8.71 | 11 | IF Hagen | 8.71 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Bodil Efraimsson Bodil Efraimsson 11, Motala 9.35 | 11 | Motala AIF | 9.35 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Frida Simonsson Frida Simonsson 11, Götlunda 9.38 | 11 | Götlunda IF | 9.38 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ellie Berg Ellie Berg 11, Råby-Rekarne 9.62 | 11 | Råby-Rekarne FIF | 9.62 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Agnes Söderman Agnes Söderman 11, KFUM Örebro 9.76 | 11 | KFUM Örebro | 9.76 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Linnea Adaobi Hansson Linnea Adaobi Hansson 11, IF Göta 8.52 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.52 | =PB | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Vendela Jonsson Sivén Vendela Jonsson Sivén 11, Stocksäter 8.89 | 11 | Stocksäters IF | 8.89 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tilde Högberg Tilde Högberg 11, Motala 9.29 | 11 | Motala AIF | 9.29 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Cornelia Svahn Cornelia Svahn 11, Stocksäter 9.35 | 11 | Stocksäters IF | 9.35 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Blanka Jegers Blanka Jegers 11, KFUM Örebro 9.47 | 11 | KFUM Örebro | 9.47 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Molly Gramsby Molly Gramsby 11, Motala 9.73 | 11 | Motala AIF | 9.73 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Agnes Nord Agnes Nord 11, KFUM Örebro 10.68 | 11 | KFUM Örebro | 10.68 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Astrid Tallsäter Astrid Tallsäter 11, IF Göta 8.67 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.67 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Irma Björkman Irma Björkman 11, IF Göta 8.98 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.98 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hannah Ungerberg Hannah Ungerberg 11, IF Göta 9.13 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.13 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Adriana Vasic Adriana Vasic 11, IF Göta 9.59 | 11 | IF Göta Karlstad | 9.59 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tuva Flobrink-Wiik Tuva Flobrink-Wiik 11, Westmannia 9.74 | 11 | IK Westmannia | 9.74 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Märta Ekman Märta Ekman 11, KFUM Örebro 10.01 | 11 | KFUM Örebro | 10.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ester Ekman Ester Ekman 11, KFUM Örebro 10.44 | 11 | KFUM Örebro | 10.44 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emi Rees Emi Rees 11, Spårvägen 28.50 | 11 | Spårvägens FK | 28.50 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Thowa Dahl Thowa Dahl 11, IF Hagen 29.08 | 11 | IF Hagen | 29.08 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linnea Adaobi Hansson Linnea Adaobi Hansson 11, IF Göta 29.40 | 11 | IF Göta Karlstad | 29.40 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Irma Björkman Irma Björkman 11, IF Göta 30.01 | 11 | IF Göta Karlstad | 30.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Cornelia Svahn Cornelia Svahn 11, Stocksäter 31.56 | 11 | Stocksäters IF | 31.56 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Molly Gramsby Molly Gramsby 11, Motala 32.55 | 11 | Motala AIF | 32.55 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final C | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tuva Flobrink-Wiik Tuva Flobrink-Wiik 11, Westmannia 33.39 | 11 | IK Westmannia | 33.39 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Märta Ekman Märta Ekman 11, KFUM Örebro 35.00 | 11 | KFUM Örebro | 35.00 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ester Ekman Ester Ekman 11, KFUM Örebro 36.68 | 11 | KFUM Örebro | 36.68 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 800 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilde Andersson Hilde Andersson 11, Leksands FIK 2:42.65 | 11 | Leksands FIK | 2:42.65 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emi Rees Emi Rees 11, Spårvägen 2:48.48 | 11 | Spårvägens FK | 2:48.48 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hannah Ungerberg Hannah Ungerberg 11, IF Göta 2:51.69 | 11 | IF Göta Karlstad | 2:51.69 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Irma Björkman Irma Björkman 11, IF Göta 3:00.37 | 11 | IF Göta Karlstad | 3:00.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Agnes Karlsson Agnes Karlsson 11, IF Göta 3:02.19 | 11 | IF Göta Karlstad | 3:02.19 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Gry Wiberg Gry Wiberg 11, KFUM Örebro 3:09.67 | 11 | KFUM Örebro | 3:09.67 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alice Luthman Alice Luthman 11, Stocksäter 3:10.41 | 11 | Stocksäters IF | 3:10.41 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Zara Branneby Zara Branneby 11, Karlskoga 1.49 | 11 | Karlskoga FIF | 1.49 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emma Johansson Emma Johansson 11, IF Göta 1.43 | 11 | IF Göta Karlstad | 1.43 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Thowa Dahl Thowa Dahl 11, IF Hagen 1.36 | 11 | IF Hagen | 1.36 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Vendela Jonsson Sivén Vendela Jonsson Sivén 11, Stocksäter 1.36 | 11 | Stocksäters IF | 1.36 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ellen Adolfsson Ellen Adolfsson 11, Motala 1.32 | 11 | Motala AIF | 1.32 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Bodil Efraimsson Bodil Efraimsson 11, Motala 1.27 | 11 | Motala AIF | 1.27 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Tilde Högberg Tilde Högberg 11, Motala 1.27 | 11 | Motala AIF | 1.27 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Agnes Karlsson Agnes Karlsson 11, IF Göta 1.27 | 11 | IF Göta Karlstad | 1.27 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agnes Söderman Agnes Söderman 11, KFUM Örebro NH | 11 | KFUM Örebro | NH | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emi Rees Emi Rees 11, Spårvägen 2.33 | 11 | Spårvägens FK | 2.33 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Zara Branneby Zara Branneby 11, Karlskoga 1.83 | 11 | Karlskoga FIF | 1.83 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 Längd (zon) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Linnea Adaobi Hansson Linnea Adaobi Hansson 11, IF Göta 4.85 | 11 | IF Göta Karlstad | 4.85 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emma Johansson Emma Johansson 11, IF Göta 4.73 | 11 | IF Göta Karlstad | 4.73 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Astrid Tallsäter Astrid Tallsäter 11, IF Göta 4.58 | 11 | IF Göta Karlstad | 4.58 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tilde Högberg Tilde Högberg 11, Motala 4.36 | 11 | Motala AIF | 4.36 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Zara Branneby Zara Branneby 11, Karlskoga 4.34 | 11 | Karlskoga FIF | 4.34 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ellen Adolfsson Ellen Adolfsson 11, Motala 4.27 | 11 | Motala AIF | 4.27 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Bodil Efraimsson Bodil Efraimsson 11, Motala 4.26 | 11 | Motala AIF | 4.26 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Frida Simonsson Frida Simonsson 11, Götlunda 4.09 | 11 | Götlunda IF | 4.09 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Hilde Andersson Hilde Andersson 11, Leksands FIK 3.95 | 11 | Leksands FIK | 3.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Ellie Berg Ellie Berg 11, Råby-Rekarne 3.94 | 11 | Råby-Rekarne FIF | 3.94 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Hannah Ungerberg Hannah Ungerberg 11, IF Göta 3.93 | 11 | IF Göta Karlstad | 3.93 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Molly Gramsby Molly Gramsby 11, Motala 3.89 | 11 | Motala AIF | 3.89 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Adriana Vasic Adriana Vasic 11, IF Göta 3.79 | 11 | IF Göta Karlstad | 3.79 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Agnes Söderman Agnes Söderman 11, KFUM Örebro 3.75 | 11 | KFUM Örebro | 3.75 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Sandelia Tränk Sandelia Tränk 11, KFUM Örebro 3.71 | 11 | KFUM Örebro | 3.71 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Tuva Flobrink-Wiik Tuva Flobrink-Wiik 11, Westmannia 3.69 | 11 | IK Westmannia | 3.69 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Cornelia Svahn Cornelia Svahn 11, Stocksäter 3.60 | 11 | Stocksäters IF | 3.60 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Ester Ekman Ester Ekman 11, KFUM Örebro 3.51 | 11 | KFUM Örebro | 3.51 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Freja Karlsson Freja Karlsson 11, IF Göta 3.23 | 11 | IF Göta Karlstad | 3.23 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Märta Ekman Märta Ekman 11, KFUM Örebro 3.09 | 11 | KFUM Örebro | 3.09 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F13 Kula (2.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ellen Adolfsson Ellen Adolfsson 11, Motala 9.89 | 11 | Motala AIF | 9.89 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Zara Branneby Zara Branneby 11, Karlskoga 9.49 | 11 | Karlskoga FIF | 9.49 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emma Johansson Emma Johansson 11, IF Göta 8.74 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.74 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tilde Högberg Tilde Högberg 11, Motala 8.55 | 11 | Motala AIF | 8.55 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ellie Berg Ellie Berg 11, Råby-Rekarne 8.48 | 11 | Råby-Rekarne FIF | 8.48 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Linnea Adaobi Hansson Linnea Adaobi Hansson 11, IF Göta 8.36 | 11 | IF Göta Karlstad | 8.36 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Bodil Efraimsson Bodil Efraimsson 11, Motala 8.07 | 11 | Motala AIF | 8.07 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Emma Sund Rodriguez Emma Sund Rodriguez 11, KFUM Örebro 7.61 | 11 | KFUM Örebro | 7.61 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Frida Simonsson Frida Simonsson 11, Götlunda 7.50 | 11 | Götlunda IF | 7.50 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Freja Karlsson Freja Karlsson 11, IF Göta 7.41 | 11 | IF Göta Karlstad | 7.41 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Sandelia Tränk Sandelia Tränk 11, KFUM Örebro 6.87 | 11 | KFUM Örebro | 6.87 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Agnes Karlsson Agnes Karlsson 11, IF Göta 6.48 | 11 | IF Göta Karlstad | 6.48 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Tuva Flobrink-Wiik Tuva Flobrink-Wiik 11, Westmannia 6.34 | 11 | IK Westmannia | 6.34 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Agnes Söderman Agnes Söderman 11, KFUM Örebro 5.11 | 11 | KFUM Örebro | 5.11 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilma Kabo Hilma Kabo 12, IFK Mora FIK 8.78 | 12 | IFK Mora FIK | 8.78 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Märtha Englund Märtha Englund 12, Tureberg 8.78 | 12 | Turebergs FK | 8.78 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Thilda Högberg Thilda Högberg 12, KFUM Örebro 8.85 | 12 | KFUM Örebro | 8.85 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 9.11 | 12 | IFK Tumba | 9.11 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elvira Rasmussen Elvira Rasmussen 12, KFUM Örebro 9.14 | 12 | KFUM Örebro | 9.14 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Lotta Fredriksson Lotta Fredriksson 12, KFUM Örebro 9.23 | 12 | KFUM Örebro | 9.23 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Matilda Sjöberg Matilda Sjöberg 12, Åsbro 9.37 | 12 | Åsbro GoIF | 9.37 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wilma Adolfsson Wilma Adolfsson 12, IF Göta DNS | 12 | IF Göta Karlstad | DNS | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Märtha Englund Märtha Englund 12, Tureberg 8.79 | 12 | Turebergs FK | 8.79 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Elvira Rasmussen Elvira Rasmussen 12, KFUM Örebro 9.24 | 12 | KFUM Örebro | 9.24 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lotta Fredriksson Lotta Fredriksson 12, KFUM Örebro 9.34 | 12 | KFUM Örebro | 9.34 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ruth Johansson Ruth Johansson 12, Falun 9.57 | 12 | Falu IK | 9.57 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elsa Pettersson Elsa Pettersson 12, Glanshammar 9.76 | 12 | Glanshammars IF | 9.76 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Lova Tang Kempe Lova Tang Kempe 12, KFUM Örebro 10.01 | 12 | KFUM Örebro | 10.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Penny Kalin Penny Kalin 12, Finspång 10.52 | 12 | Finspångs AIK | 10.52 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Agnes Forslund Agnes Forslund 12, Fjugesta 11.10 | 12 | Fjugesta IF | 11.10 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 9.17 | 12 | IFK Tumba | 9.17 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Matilda Sjöberg Matilda Sjöberg 12, Åsbro 9.25 | 12 | Åsbro GoIF | 9.25 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Vera Hillerström Vera Hillerström 12, KFUM Örebro 9.61 | 12 | KFUM Örebro | 9.61 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Zarah Zekaj Zarah Zekaj 12, Westmannia 9.69 | 12 | IK Westmannia | 9.69 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Rut Anttonen Rut Anttonen 12, KFUM Örebro 10.15 | 12 | KFUM Örebro | 10.15 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Wilma Hedlund Wilma Hedlund 12, KFUM Örebro 10.44 | 12 | KFUM Örebro | 10.44 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Nike Ivlove Nike Ivlove 12, Frövi 10.57 | 12 | Frövi IK | 10.57 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Hanna Werke Hanna Werke 12, KFUM Örebro 10.71 | 12 | KFUM Örebro | 10.71 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilma Kabo Hilma Kabo 12, IFK Mora FIK 8.77 | 12 | IFK Mora FIK | 8.77 | = | Q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Thilda Högberg Thilda Högberg 12, KFUM Örebro 8.96 | 12 | KFUM Örebro | 8.96 | =PB | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Wilma Adolfsson Wilma Adolfsson 12, IF Göta 9.33 | 12 | IF Göta Karlstad | 9.33 | = | q | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Hanna Gruber Hanna Gruber 12, Tureberg 9.76 | 12 | Turebergs FK | 9.76 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Isabelle Rex Isabelle Rex 12, Tureberg 9.81 | 12 | Turebergs FK | 9.81 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Sessan Lunde Sessan Lunde 12, KFUM Örebro 10.02 | 12 | KFUM Örebro | 10.02 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alicia Tellgren Alicia Tellgren 12, KFUM Örebro 10.26 | 12 | KFUM Örebro | 10.26 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Majken Berggren Majken Berggren 12, KFUM Örebro 10.47 | 12 | KFUM Örebro | 10.47 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilma Kabo Hilma Kabo 12, IFK Mora FIK 28.93 | 12 | IFK Mora FIK | 28.93 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Märtha Englund Märtha Englund 12, Tureberg 29.59 | 12 | Turebergs FK | 29.59 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Thilda Högberg Thilda Högberg 12, KFUM Örebro 29.88 | 12 | KFUM Örebro | 29.88 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 33.78 | 12 | IFK Tumba | 33.78 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lotta Fredriksson Lotta Fredriksson 12, KFUM Örebro 29.97 | 12 | KFUM Örebro | 29.97 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Linnea Ninganza Linnea Ninganza 12, Falun 31.70 | 12 | Falu IK | 31.70 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ruth Johansson Ruth Johansson 12, Falun 32.49 | 12 | Falu IK | 32.49 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Isabelle Rex Isabelle Rex 12, Tureberg 32.62 | 12 | Turebergs FK | 32.62 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final C | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vera Hillerström Vera Hillerström 12, KFUM Örebro 32.24 | 12 | KFUM Örebro | 32.24 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hanna Gruber Hanna Gruber 12, Tureberg 33.65 | 12 | Turebergs FK | 33.65 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Selma Elgh Selma Elgh 12, Westmannia 36.26 | 12 | IK Westmannia | 36.26 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final D | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Astrid Stjernström Astrid Stjernström 12, Hässelby 32.13 | 12 | Hässelby SK | 32.13 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sessan Lunde Sessan Lunde 12, KFUM Örebro 34.71 | 12 | KFUM Örebro | 34.71 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Julia Brodin Julia Brodin 12, IF Hagen 35.48 | 12 | IF Hagen | 35.48 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alva Axelsson Alva Axelsson 12, Götlunda 37.31 | 12 | Götlunda IF | 37.31 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 800 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Astrid Stjernström Astrid Stjernström 12, Hässelby 2:41.13 | 12 | Hässelby SK | 2:41.13 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 2:56.09 | 12 | IFK Tumba | 2:56.09 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Selma Elgh Selma Elgh 12, Westmannia 3:08.57 | 12 | IK Westmannia | 3:08.57 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Felicia Sevelin Felicia Sevelin 12, KFUM Örebro DNF | 12 | KFUM Örebro | DNF | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilma Kabo Hilma Kabo 12, IFK Mora FIK 1.48 | 12 | IFK Mora FIK | 1.48 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Wilma Adolfsson Wilma Adolfsson 12, IF Göta 1.45 | 12 | IF Göta Karlstad | 1.45 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Stina Anfält Stina Anfält 12, KFUM Örebro 1.42 | 12 | KFUM Örebro | 1.42 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ruth Johansson Ruth Johansson 12, Falun 1.42 | 12 | Falu IK | 1.42 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Linnea Ninganza Linnea Ninganza 12, Falun 1.35 | 12 | Falu IK | 1.35 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Nike Ivlove Nike Ivlove 12, Frövi 1.22 | 12 | Frövi IK | 1.22 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 1.22 | 12 | IFK Tumba | 1.22 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Selma Elgh Selma Elgh 12, Westmannia 1.17 | 12 | IK Westmannia | 1.17 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Majken Berggren Majken Berggren 12, KFUM Örebro 1.17 | 12 | KFUM Örebro | 1.17 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Sessan Lunde Sessan Lunde 12, KFUM Örebro 1.17 | 12 | KFUM Örebro | 1.17 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Flora Danielsson Flora Danielsson 12, KFUM Örebro 1.12 | 12 | KFUM Örebro | 1.12 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Rut Anttonen Rut Anttonen 12, KFUM Örebro 1.12 | 12 | KFUM Örebro | 1.12 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Penny Kalin Penny Kalin 12, Finspång 1.12 | 12 | Finspångs AIK | 1.12 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Agnes Forslund Agnes Forslund 12, Fjugesta 1.07 | 12 | Fjugesta IF | 1.07 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Zarah Zekaj Zarah Zekaj 12, Westmannia 1.02 | 12 | IK Westmannia | 1.02 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Lova Tang Kempe Lova Tang Kempe 12, KFUM Örebro NH | 12 | KFUM Örebro | NH | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thilda Högberg Thilda Högberg 12, KFUM Örebro 2.13 | 12 | KFUM Örebro | 2.13 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 Längd (zon) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hilma Kabo Hilma Kabo 12, IFK Mora FIK 4.72 | 12 | IFK Mora FIK | 4.72 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Wilma Adolfsson Wilma Adolfsson 12, IF Göta 4.48 | 12 | IF Göta Karlstad | 4.48 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Matilda Sjöberg Matilda Sjöberg 12, Åsbro 4.46 | 12 | Åsbro GoIF | 4.46 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Märtha Englund Märtha Englund 12, Tureberg 4.39 | 12 | Turebergs FK | 4.39 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Stina Anfält Stina Anfält 12, KFUM Örebro 4.29 | 12 | KFUM Örebro | 4.29 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Linnea Ninganza Linnea Ninganza 12, Falun 4.14 | 12 | Falu IK | 4.14 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Isadora Stavmark Isadora Stavmark 12, Tumba 4.10 | 12 | IFK Tumba | 4.10 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Elvira Rasmussen Elvira Rasmussen 12, KFUM Örebro 4.04 | 12 | KFUM Örebro | 4.04 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Lotta Fredriksson Lotta Fredriksson 12, KFUM Örebro 4.04 | 12 | KFUM Örebro | 4.04 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Thilda Högberg Thilda Högberg 12, KFUM Örebro 4.02 | 12 | KFUM Örebro | 4.02 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ruth Johansson Ruth Johansson 12, Falun 4.00 | 12 | Falu IK | 4.00 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Elsa Pettersson Elsa Pettersson 12, Glanshammar 3.98 | 12 | Glanshammars IF | 3.98 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Zarah Zekaj Zarah Zekaj 12, Westmannia 3.86 | 12 | IK Westmannia | 3.86 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Isabelle Rex Isabelle Rex 12, Tureberg 3.75 | 12 | Turebergs FK | 3.75 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Vera Hillerström Vera Hillerström 12, KFUM Örebro 3.69 | 12 | KFUM Örebro | 3.69 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Elina Wester Elina Wester 12, Åsbro 3.61 | 12 | Åsbro GoIF | 3.61 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Lova Tang Kempe Lova Tang Kempe 12, KFUM Örebro 3.48 | 12 | KFUM Örebro | 3.48 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Hanna Gruber Hanna Gruber 12, Tureberg 3.32 | 12 | Turebergs FK | 3.32 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Wilma Hedlund Wilma Hedlund 12, KFUM Örebro 3.77 | 12 | KFUM Örebro | 3.77 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ida Jansson Ida Jansson 12, Westmannia 3.58 | 12 | IK Westmannia | 3.58 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Penny Kalin Penny Kalin 12, Finspång 3.39 | 12 | Finspångs AIK | 3.39 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Felicia Sevelin Felicia Sevelin 12, KFUM Örebro 3.32 | 12 | KFUM Örebro | 3.32 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Julia Brodin Julia Brodin 12, IF Hagen 3.28 | 12 | IF Hagen | 3.28 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Matilda Wester Matilda Wester 12, Åsbro 3.20 | 12 | Åsbro GoIF | 3.20 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Rut Lindqvist Rut Lindqvist 12, KFUM Örebro 3.20 | 12 | KFUM Örebro | 3.20 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Sessan Lunde Sessan Lunde 12, KFUM Örebro 3.19 | 12 | KFUM Örebro | 3.19 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Heidi Magnusson Heidi Magnusson 12, Fjugesta 3.17 | 12 | Fjugesta IF | 3.17 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Hanna Werke Hanna Werke 12, KFUM Örebro 3.16 | 12 | KFUM Örebro | 3.16 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Alva Axelsson Alva Axelsson 12, Götlunda 3.14 | 12 | Götlunda IF | 3.14 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Flora Danielsson Flora Danielsson 12, KFUM Örebro 3.09 | 12 | KFUM Örebro | 3.09 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Ellen Palmqvist Ellen Palmqvist 12, IF Hagen 2.83 | 12 | IF Hagen | 2.83 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Agnes Forslund Agnes Forslund 12, Fjugesta 2.71 | 12 | Fjugesta IF | 2.71 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Ingrid Jans Ingrid Jans 12, KFUM Örebro 2.44 | 12 | KFUM Örebro | 2.44 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F12 Kula (2.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Märtha Englund Märtha Englund 12, Tureberg 8.68 | 12 | Turebergs FK | 8.68 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Matilda Sjöberg Matilda Sjöberg 12, Åsbro 8.39 | 12 | Åsbro GoIF | 8.39 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Julia Brodin Julia Brodin 12, IF Hagen 8.02 | 12 | IF Hagen | 8.02 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ellen Palmqvist Ellen Palmqvist 12, IF Hagen 7.56 | 12 | IF Hagen | 7.56 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Penny Kalin Penny Kalin 12, Finspång 7.33 | 12 | Finspångs AIK | 7.33 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Zarah Zekaj Zarah Zekaj 12, Westmannia 7.29 | 12 | IK Westmannia | 7.29 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ida Jansson Ida Jansson 12, Westmannia 7.15 | 12 | IK Westmannia | 7.15 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Stina Anfält Stina Anfält 12, KFUM Örebro 6.94 | 12 | KFUM Örebro | 6.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Matilda Wester Matilda Wester 12, Åsbro 6.93 | 12 | Åsbro GoIF | 6.93 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Heidi Magnusson Heidi Magnusson 12, Fjugesta 6.54 | 12 | Fjugesta IF | 6.54 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Alva Axelsson Alva Axelsson 12, Götlunda 6.47 | 12 | Götlunda IF | 6.47 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Felicia Sevelin Felicia Sevelin 12, KFUM Örebro 6.28 | 12 | KFUM Örebro | 6.28 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Elsa Pettersson Elsa Pettersson 12, Glanshammar 6.19 | 12 | Glanshammars IF | 6.19 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Wilma Hedlund Wilma Hedlund 12, KFUM Örebro 6.05 | 12 | KFUM Örebro | 6.05 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Selma Elgh Selma Elgh 12, Westmannia 6.01 | 12 | IK Westmannia | 6.01 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Lova Tang Kempe Lova Tang Kempe 12, KFUM Örebro 5.72 | 12 | KFUM Örebro | 5.72 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Agnes Forslund Agnes Forslund 12, Fjugesta 5.34 | 12 | Fjugesta IF | 5.34 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Isabelle Rex Isabelle Rex 12, Tureberg 5.11 | 12 | Turebergs FK | 5.11 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Rut Lindqvist Rut Lindqvist 12, KFUM Örebro 4.19 | 12 | KFUM Örebro | 4.19 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|